Vinotemp Private Reserve Series Panel Ready Dual-Zone 24" Wine Cooler, 46 Bottle Capacity, in Black VT-24PR46
3 reviews
Product Description
Features
  • Holds approximately 46 standard 750mL wine bottles
  • Dual zone
  • Centralized digital control panel with blue LED readout
  • Five gliding wood lipped shelves
  • LED display lights
  • Panel ready
  • For built-in installation
  • Temperature Range: 41°-72°F
  • Decibel Level: 42 dB(A)
  • Dimensions: 23.375" x 23.50" x 34"